Створити сприятливі умови в літню спеку в офісі або в будинку допомагає сонцезахисна дзеркальна плівка на вікна. Крім поліпшення естетичного вигляду вікон, плівка дзеркальна створює щит, який поглинає до 85% тепла і ефективно відображає сонячне світло. Купити дзеркальну плівку від сонця, на вікна у Львові і області можна недорого в нашій компанії PROTON.

Ми пропонуємо імпортні високоякісні дзеркальні плівки від відомих світових виробників.

Така сонцезахисна плівка виготовлена ​​з тонких прозорих шарів поліестеру з додаванням металізованих шарів і кольору, створюють яскравий привабливий дзеркальний ефект.

Дзеркальна плівка на вікна і скло, купити яку ми пропонуємо, це: Ефективний захист!

Наша тонувальна, сонцезахисна плівка здатна відбивати до 99% ультрафіолетового випромінювання. Її багатошарова структура виступає недоступним бар'єром від УФ променів, сонячної радіації, літньої спеки, яскравого сонця і дратуючих відблисків.

Дзеркальна плівка перешкоджає проникненню в будинок тепла, нагріванню приміщення. Завдяки сонцезахисній плівці на вікна, Ваша квартира, офіс не будуть нагріватися в літню спеку. Це дозволить Вам значно знизити витрати на електроенергію, зменшивши використанні кондиціонерів, вентиляторів.

Естетичний зовнішній вигляд

У денний час плівка забезпечує ефект односторонньої видимості в приміщенні, вона надає вікнам доглянутий вигляд, захищає від сторонніх поглядів з боку вулиці. А широкий вибір кольорів і характеристик дзеркальної плівки, купити яку ми пропонуємо, допоможуть Вам експериментувати з дизайном. Навіть в самий сонячний і жаркий день, Ви зможете безперешкодно насолоджуватися видом з вікна, завдяки Вашій сонцезахисній плівці на вікнах.

Звертайтеся, щоб замовити і купити дзеркальну плівку у Львові та Львівській області на найкращих умовах!

Ми пропонуємо сонцезахисні дзеркальні плівки купити оптом в рулонах або на відріз - в будь-якій кількості. Вся продукція в наявності.

На сонцезахисні плівки, замовлені у нас, Ви отримуєте офіційну гарантію від світових виробників. Така плівка 100% прослужить Вам довго і надійно.

Якісну дзеркальну плівку купити або замовити тонування сонцезахисною плівкою Ви можете в компанії ПРОТОН.

Наші досвідчені фахівці завжди проконсультують Вас у виборі плівок на вікна. Ви можете оформити замовлення на сайті, по телефону, або відвідати наш офіс у Львові для ознайомлення з каталогом продукції.

Ще все ще сумніваєтеся де купити дзеркальну плівку?